Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon +48 604 280 933

Telefon +48 58 307 58 63

O nas i o naszej misji w komputeryzacji przemysłu - BIKOM-PPHU

Działamy na rynku IT, elektroniki i automatyki przemysłowej od roku 1998. Zajmujemy się dostarczaniem najnowszych kompleksowych rozwiązań do komputerowych systemów automatyki przemysłowej i jego serwisowaniem.

Dostarczamy także przemysłowe komputery typu Panel PC i monitory LCD budowane pod szczególne wymagania naszych klientów. Wspieramy klientów naszą wiedzą i kompetencją w procesie wdrażania i eksploatacji.

Realizujemy usługi z zakresu projektowania, doboru i dostawy produktów pod indywidualne potrzeby klienta.

Nasza witryna dostarczy Państwu informacji technicznych o oferowanych produktach, które znalazły zastosowanie w wielu branżach przemysłu, w handlu i w usługach, wszędzie tam, gdzie mają znaczenie niezawodność, trwałość i możliwość pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

Naszą misją jest innowacyjność w komputeryzacji przemysłu i sfery usług w sposób przystępny dla każdego segmentu, sprzętem nowoczesnym o dobrej jakości, który służyć będzie naszym klientom w realizacji zamierzonych celów.

Tworzymy ofertę handlową, z której każdy może wybrać odpowiedni sprzęt dla siebie. Dbanie o jakość, innowacyjność i nowoczesność oferowanych produktów jest oczywistą powinnością naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy i mamy nadzieję, że korzystanie z naszej witryny będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

 

Sterownia

Rozwiązania dla handlu i przemysłu