Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon +48 604 280 933

Telefon +48 58 307 58 63

Produkty zaprojektowane dla i przez klienta przy naszej skromnej pomocy

Firma BIKOM-PPHU pomoże zaprojektować, a następnie wykonać produkty z zakresu monitorów przemysłowych LCD i bezwentylatorowych komputerów panelowych LCD, częściowo lub w pełni przystosowanych do wymagań klienta. Możemy dostosować odpowiednio wymiary gabarytowe, kolor, wygląd i wyposażenie produktu do specyficznych wymagań zamawiającego.

Proces tworzenia indywidualnego projektu dla klienta można podzielić na kilka etapów.

Pierwszy etap rozpoczyna się od przedstawienia pomysłu klienta na produkt z uwzględnieniem jego specyficznych wymogów odnośnie eksploatacji, koniecznych wymiarów gabarytowych, koloru, typu i rozmiaru matrycy LCD, niezbędnych złącz itp.

W drugim etapie BIKOM na podstawie danych uzyskanych od klienta proponuje wstępny projekt wraz z wyceną i terminem realizacji dla prototypu. Ta faza kończy się na wspólnych uzgodnieniach i akceptacji projektu przez klienta.

Trzeci etap to przedstawienie oferty klientowi na wykonanie prototypu produktu według zatwierdzonego projektu.
Czwarty etap to zamówienie klienta i wykonanie przedpłaty uzgodnionej w trzecim etapie.

Po odbiorze prototypu produktu zwykle klient poddaje go próbom eksploatacyjnym w swoim docelowym środowisku. Na tym etapie mogą się pojawić jeszcze propozycje zmian w produkcie, które nie spowodują zasadniczych zmian w projekcie. Zmiany takie mogą dotyczyć np. zmiany typu panela dotykowego, typu panela LCD, ilości i rodzaju złącz oraz w przypadku komputerów Panel PC: typu CPU, wielkości RAM i typu HDD/SSD.

Ostatnią fazą jest złożenie zamówienia przez klienta na serię produkcyjną produktu, na uzgodnionych uprzednio warunkach.

Z wielką przyjemnością wesprzemy Państwa swoim wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie dochodzenia do optymalnego projektu. Pomożemy dobrać optymalne technicznie i kosztowo komponenty oraz rozwiązania technologiczne, aby zapewnić jak najlepszy produkt.

 

Produkty

 

Monitory i komputery LCD